سوالات متداول

در این قسمت میتوانید سوالاتی که براتون پیش میاد رو ببینید

در پنل کاربری خود با کلیک بر گزینه تقاضاهای سایرین می‌توانید تقاضاهای دیگران را ببینید.
زمانی که یک آگهی را آرشیو می‌کنید ، درواقع فقط آگهی از روی سایت حذف شده و در پنل کاربری شما در قسمت آرشیو شده ها قرار می‌گیرد. اما اگر آگهی را حذف کنید ، آگهی به صورت کلی حذف می‌شود.
با نشان کردن یک آگهی ، آن آگهی را به قسمت آگهی های مورد علاقه در پنل کاربری خود اضافه می‌کنید.
زمانی که یک آگهی را مشاهده می‌کنید ، می‌توانید با کلیک بر روی گزینه نشان کردن ، آن را به آگهی های مورد علاقه خود اضافه کنید. حالا وقتی وارد آگهی ها مورد علاقه در پنل کاربری خود شوید ، آگهی نشان شده را مشاهده می‌کنید.
در پنل کاربری خود روی گزینه تقاضاهای من کلیک کنید
وقتی روی یک آگهی کلیک کنید ، اطلاعات تماس ثبت کننده اگهی نمایش داده می‌شود ، می‌توانید از این طریق با مالک یا ثبت کننده آگهی ارتباط برقرار کنید.
ابتدا باید وارد پنل کاربری خود شده باشید. سپس روی مشاور املاک مورد نظر کلیک کنید و در قسمت سمت راست (تماس با مشاور املاک) ، نام و نا خانوادگی ، شماره تماس و متن پیام خود را وارد کنید . سپس روی گزینه من ربات نیستم کلیک کنید و بعد پیام خود را ارسال کنید.
در سمت راست و پایین سایت ، روی علامت چت انلاین کلیک کنید ، سپس پیام خود را بنویسید و ارسال کنید. منتظر باشید تا همکاران ما به سوال شما پاسخ دهند.
آگهی ویژه آگهی‌هایی هستند که به صورت ویژه روی صفحه اصلی سایت نمایش داده می‌شوند. برای ویژه کردن آگهی خود ، وارد قسمت ویرایش آگهی شوید و در اواخر صفحه تیک میخواهم آگهی‌ام ویژه باشد را فعال کنید. سپس وارد صفحه درگاه پرداخت می‌شوید و بعد از پرداخت مبلغ 20000 تومان دوباره وارد صفحه ثبت آگهی می‌شوید. بعد از کلیک روی گزینه ثبت و ارسال آگهی ، آگهی شما به آگهی ویژه تبدیل می‌شود.
در صفحه اصلی سایت ، دقیقا زیر نقشه ، شهر ، منطقه ، نوع معامله و نوع ملک را انتخاب کنید و روی گزینه جست و جو در نقشه کلیک کنید.
برای ثبت تقاضا در پنل کاربردی خود روی گزینه ثبت تقاضا کلیک کنید و بعد از وارد کردن اطلاعات تقاضای خود ، آن را ثبت کنید.
اگر قصد خرید ملکی با ویژگی‌های دلخواه خود را دارید ، می‌توانید اطلاعات و ویژگی‌های خود را در قالب تقاضا وارد کنید و آن را منتشر کنید. سپس هرکس که ملکی مشابه به اطلاعات تقاضای شما را داشت با شما ارتباط برقرار می‌کند.
هنگام ثبت نام، تیک مشاور املاک را فعال کنید ، بعد از ثبت نام و ورود به پنل کاربری گزینه تنظیمات دفتر را انتخاب کنید و اطلاعات دفتر خود را وارد کنید. بعد از ارسال مدارک مورد نیاز ، صبر کنید تا مدارک شما تایید شود.
بعد از ثبت نام و ورود به پنل کاربری ، از قسمت بالا روی گزینه ارسال آگهی کلیک کنید و بعد از وارد کردن اطلاعات ملک خود ، آگهی خود را ثبت کنید. بعد از ثبت آگهی صبر کنید تا آگهی شما توسط تیم پشتیبانی تایید شود. بعد از تایید آگهی روی سایت قرار می‌گیرد.
در قسمت بالای سایت (هدر) روی گزینه ورود کلیک کنید و با وارد کردن شماره موبایلی که قبلا با آن ثبت نام کرده‌اید و رمز عبوری که هنگام ثبت نام انتخاب کرده‌اید وارد پنل خود شوید.